Get Adobe Flash player

postheadericon 4. Szabó Gyula Rajz- és Művészettörténeti Verseny

Április 29-én iskolánk rendezte meg a 4. Szabó Gyula Rajz- és Művészettörténeti Versenyt.

A verseny végeredménye:

5. évfolyam :
1. Farkas Cynthia (Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanára: Mgr. Fodor Mária) 2. Nagy
Péter (Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanára: Mgr. Fodor Mária, 3. Kovács Veronika
(Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanára:Mgr.Fodor Mária)

6 évfolyam:
1. Szabó Lilla, Nagy Fanni (Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanára: Mgr. Fodor Mária
) 2. Bereznai Zsuzsanna (Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanára:Mgr. Fodor Mária)
3. Diószeghy Dániel (Pázmány Péter Alapiskola, Sellye, felkészítő tanára: Mgr. Berec
Katalin)

7 évfolyam: 1. Babindai Renáta (Perbetei Alapiskola, felkészítő tanára: Mgr. Jakab
Katalin) , 2. Szabó Annamária ( Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanára:Mgr. Fodor
Mária) , 3. Kišš Norbert (Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanára: Mgr. Fodor Mária)

8. évfolyam: 1. Hodul Nikoletta ( Ifjúság utcai MTNYA, Fülek, felkészítő tanár:
Mgr. Tomolya Adrianna), Ollári Anna (Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely,
felk. tanára: Mgr. Fodor Mária), 2. Patócs Viktória (Kodály Zoltán Alapiskola,
Dunaszerdahely, felk. tanára Fodor Mária), 3. Gyetvai Zsófia ( Ifjúság utcai MTNYA,
Fülek, felkészítő tanár: Mgr. Tomolya Adrianna)

9. évfolyam: 1. Fodor Dávid (Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely, felk. tanára
Fodor Mária), 2. Zöld Júlia (Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely, felk. tanára
Fodor Mária), 3. Kulich Gizella (Nagyboldogasszony Egyházi Gimnázium, Gúta,
felkészítő tanár: Mgr. Németh Csilla)

A középiskolások versenyén 1. helyezettek lettek:

Vida Kitti, 1. évf. (Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely, felk. tanára: Pintér
Judit),

Sátor Dénes, 4. évf. (Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely, felk. tanára: Pintér
Judit),

Kara Barbara, 3. évf. (Schola Privata Gutaiensis, Gúta, felkészítő pedagógusok: Mgr.
Egyházi Dóra, PhDr.Dénes Éva)

Mester Zsanett, 2. évf. (Schola Privata Gutaiensis, Gúta, felkészítő pedagógusok: Mgr.
Egyházi Dóra, PhDr.Dénes Éva)

Kovács Balázs, 3. évf. (Schola Privata Gutaiensis, Gúta, felkészítő pedagógusok: Mgr.
Egyházi Dóra, PhDr.Dénes Éva)

Jónás Attila, 3. évf. (Márai Sándor Gimnázium, Kassa, felk. tanára: Mgr. Fecsó Szilárd)

A fotók a rajzversenyről itt érhetők el:

Módosítás: (2011. május 24. kedd, 11:02)

 

Régebbi cikkeinkből

Stop
Play
 • Sikerekben gazdag új évet! Karácsonyra készülődve December 19-én tartalmas színházi előadást nézhettek meg iskolánk tanulói a győri Forrás Színház jóvoltából.Az erdélyi gyűjtés alapján színre vitt él...2011. december 19., hétfő
 • Mikulásnapot ünnepeltünk       December 6-a talán az egyik legjobban várt ünnep a gyerekek számára. A hagyomány szerint ekkor látogat el a Mikulás hozzánk, és lepi meg a gyermekeket ajándé...2011. december 07., szerda
 • Színház  Légy jó mindhalálig (musical) 2011. november 7. Színházi előadás a felső tagozatos tanulók számára. Előadja a Bp. Körúti Színház. Helyszín: VMK Időpont: a 3. tanítási ór...2011. október 11., kedd
 • Bősi fellépés Csepregi Évával   A 3. A és B osztályos tanulóink fellépése Bősön Csepregi Évával. További fotók www.dunafolk.sk...2012. január 02., hétfő
 • Iskolánk diákjai a Futsal bajnokok! A kedden befejeződött a járási futsal-bajnokság az idősebb serdülőkorúak kategóriájában, melyet első alkalommal rendezett meg a Magán Szabadidőközpont, s amelyet iskolánk diákjai nye...2011. június 10., péntek
 • Itt a tél Sarkady Sándor: Jön a tél Dér, dér, diridér.Didereg a pipitér,Elszökött a napsugár,Tegnap óta köd szitál. Dér, dér, dara, dér,Lepereg a falevél,Holnap havat hord a szél –Holnaput...2011. november 20., vasárnap
 • Ballagás Sok-sok virág, mosoly, egy tarisznya, mint a mesebeli szegénylegénynél, akit útjára bocsát az édesanyja...Iskolánk is útjára bocsátott 2011. június 28-án 71 kilencedikest. A tarisznyába...2011. június 28., kedd
 • Mit mesélnek az épületek… A Szlovákiai Magyar Kultúra Múzeumában május 31-én nyitották meg azt a tárlatot melyen 72 alapiskola közel 600 alkotásai között a mi iskolánk diákjainak munkái is szerepelnek. A tanuló...2011. május 31., kedd
 • Márton-napi vigalom November 13-án iskolánk diákjai léptek fel a VMK-ban Sebő József tanító bácsi és Molnár Katalin tanító néni vezetésével  a Mártonnapi vigalom ünnepi műsorának keretében. M...2010. november 20., szombat
 • Tanítónap Mint minden évben, ebben az iskolai tanévben is megünnepeltük a Pedagógusnapot. Az ünnepélyes műsorra és a kiválasztott pedagógusok kitüntetésére március 25-én került sor a VMK-ban. E...2011. március 25., péntek
 • Igazi karácsonyi hangulat A naptári év utolsó tanítási napján igazi karácsonyi hangulat uralta a Kodály Zoltán Alapiskolát. Némely gyerekek karácsonyi öltözetben, jelmezekben jelentek meg az iskolában. Az osztá...2010. december 22., szerda
 • 4. Szabó Gyula Rajz- és Művészettörténeti Verseny Április 29-én iskolánk rendezte meg a 4. Szabó Gyula Rajz- és Művészettörténeti Versenyt. A verseny végeredménye: 5. évfolyam :1. Farkas Cynthia (Kodály Zoltán Alapiskola, felk. tanár...2011. május 04., szerda
 • Österreich Iskolánk hetedikes tanulói április 20-án német nyelvű előadást hallgathattak meg Ausztriáról. A jó hangulatú előadás végén egy osztrák dalocska közös éneklésével búcsúzott egym...2011. április 21., csütörtök
 • Taneszköz bemutató Iskolánkba látogatott Tóth Tihamér és Geri Valéria, akik a modern taneszközökről tartottak bemutatót. Video a DSTV oldalán vagy oldalunkon a Videók menüben. Még több kép a Fotók k...2010. november 20., szombat
 • Csillagvizsgáló Diákjaink tanulmányútja az Ógyallai csillagvizsgálóban. Még több kép a Fotók között....2010. november 20., szombat
 • Újévi jókívánságok Adjon Isten füvet, fát,Teli pincét, kamarát.Sok örömet e házba,Boldogságot hazánkba!Este harangszóra, gilingalangóla,Azt hirdeti, itt az évnek, itt a fordulója.Azért friss egészséget...2010. december 30., csütörtök
 • Író - olvasó találkozó Bajnok Irén és Makki Adél napközis tanító nénik szervezésével író-olvasó találkozót tartottunk április 6-án a napköziben. Ezen a találkozón a IV. A és a IV...2011. április 06., szerda
 • Diákpolgármester Iskolánk diákja lett a polgármester. A 14 éves Touati Karen a Kodály Zoltán Alapiskola diákja nyerte Dunaszerdahelyen a diákpolgármesteri választást, és egy napra átvehette a valódi po...2010. november 20., szombat
 • Iskolanyitogató Csiling-giling, irka, tábla Csiling-giling, irka, tábla Fiúk, lányok, iskolába! Csiling-giling, ébredjetek! Iskolába siessetek! Csiling-giling, irka, tábla, Gyertek, gyertek iskolába! ...2010. augusztus 24., kedd
 • Elsős tankönyvek Az én ábécém   Open publication - Free publishing   Arany ábécé Open publication - Free publishing   Szövegértés   Open publication - F...2011. január 11., kedd
Névnap
Ma 2014. április 21., hétfő, Konrád és Zelmira napja van. Holnap Csilla és Noémi napja lesz.
Óra/Naptár
Facebook oldalunk
100647